Якісні комплектуючі для успішного розвитку виробництва косметики і побутової хімії
+38 (067) 502-53-00
+38 (067) 508-20-60
Україна, Київська обл.,
м. Біла Церква,
Леваневського, 85-Б
ГОЛОВНА КАТАЛОГ АКЦІЇ ПРО НАС НОВИНИ КОНТАКТИ
Головна Акційні товари Флакони для електронних сигарет

Акційні товари

Всі товари Тригери Дозатори для мила Дозатори для крему Кнопкові розпилювачі Диспенсери та піноутворювачі Флакони для електронних сигарет Баночки та аксесуари Кришки та піпетки Флакони
НЕ ЗНАЙДЕНО

Дозатори для електронних сигарет дозволять користувачам завжди мати флакон зі складом при собі і при необхідності здійснити заправку. Подібні комплектуючі представляють собою кришку з різьбою, яка у верхній частині забезпечена носиком для дозованої подачі кошти. Компанія «УКР-ТАРА ГУРТ» пропонує різні дозато ри для рідких засобів, які дуже популярні в упаковці для електронних сигарет . Так як подібні вироби мають тонкий носик, який дозволяє отримувати засіб невеликими краплями, вони дуже популярні саме для використання в заправці. На всі товари в нас встановлена ​​розумна цін а, зак ази доставляються по всій < / span> Україна (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ та інші населені пункти).

Пристрій дозаторів-крапельниць

Вироби складаються з декількох компонентів. Кришка з контролем першого розкриття, яка одягається на горловину ємності, виконана з міцного краплі або пропілену. Матеріали відрізняються високою стійкістю до дії агресивних хімічних речовин і не вступають з ними в реакцію. Також завдяки високій герметичності кришка запобігає перелив і випаровування вмісту ємкості. У верхній частині кришки розташований носик для крапельної подачі рідко сти. Виготовлена ​​крапельниця з поліетилену низької щільності, що дозволяє їй витримувати високий тиск під час використання. Деякі моделі мають спеціальний ковпачок на кінці крапельниці, що дозволяє запобігти контакту носика зі сторонніми поверхнями.

Переваги дозато рів для електронних сигарет :

  • повна герметичність. Кришка дозато ра має внутрішню різьбу, яка збігається з різьбленням на горловині флакона. Це забезпечує щільний контакт укупорочного кошти з ємністю для запобігання переливу і випаровування вмісту;
  • виріб здатний витримувати високий тиск при натисканні, не деформується і не тріскається;
  • зручна форма носика крапельниці дозволяє акуратно заправляти сигарети без ризику переливу рідко сти;
  • невелика маса комплектуючих дозволяє завжди мати флакон з рідко стю при собі;
  • пропорції розміру кришки і крапельниці роблять самостійну заправку простий і зручною.

    Крім цього в нашій компанії ви можете зак азать фарбування комплектуючих в один з кольорів за шкалою RAL. Це дозволить користувачам орієнтуватися в розмаїтті рідко стей для заправки. Компанія «УКР-ТАРА ГУРТ» пропонує широкий вибір дозато рів і мінімальні цін и. Всі вироби виготовляються з урахуванням особливостей продукту, який підлягає упаковці. Купити можна як велику, так і дрібну оптову партію з доставкою в будь-який регіон.

*/?>